UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

Apartment 9111

Apartment  9111


ul. .


47 m2 / max 5

280,00
Sales price without tax: 280,00

Częstochowa noclegi oferuje w różnych dzielnicach, oddalonych od centrum o nawet kilka kilometrów, ale za to doskonale skomunikowanych z nim, dzięki autobusom i tramwajom. Jeśli jednak zależy Państwu na tym, aby zarezerwować noclegi w Częstochowie blisko centrum, wybierzcie noclegi Częstochowa przy Alei Najświętszej Marii Panny. Śródmieście jest mocno rozciągnięte w Częstochowie i dzieli się właściwie na trzy części - I, II i III Aleją NMP, która kończy się szczytem Jasnej Góry.

 Oferujemy Państwu Częstochowa tanie noclegi, które łączą w sobie dobrą lokalizację, przyzwoity standard i prywatność, jakiej nie doznacie w standardowych hotelach i motelach. Częstochowa noclegi, które znalazły się w naszej ofercie to miejsca przeznaczone dla turystów, pielgrzymów i przedstawicieli świata biznesu. Każdy znajdzie coś dla siebie, dzięki czemu noclegi Częstochowa z naszego asortymentu kierujemy do szerokiego grona odbiorców.

 Wybór opcji Częstochowa tanie noclegi wcale nie musi oznaczać noclegi Częstochowa z niskim komfortem pobytu. Jest wręcz przeciwnie, o czym przekonacie się Państwo osobiście - zapraszamy po rezerwację - Częstochowa noclegi czekają na Was!

TOP