Apartment 5211

Apartment  5211


ul. Juliusza Slowackiego 9


38 m2 / max 4

280,00
Sales price without tax: 280,00

Apartmenty 5211

 

Zrób rezerwację online i dostaniesz zniżkę 7%

Nie pobieramy opłaty za obsługę

 

 
Adres ul. Juliusza Slowackiego 9
Ilość miejsc 4
Sypialnia 2
Ilość łóżek 1 łóżka podwójnych+ 1 kanapa rozkładana
Piętro 10

Częstochowa noclegi oferuje w różnych dzielnicach, oddalonych od centrum o nawet kilka kilometrów, ale za to doskonale skomunikowanych z nim, dzięki autobusom i tramwajom. Jeśli jednak zależy Państwu na tym, aby zarezerwować noclegi w Częstochowie blisko centrum, wybierzcie noclegi Częstochowa przy Alei Najświętszej Marii Panny. Śródmieście jest mocno rozciągnięte w Częstochowie i dzieli się właściwie na trzy części - I, II i III Aleją NMP, która kończy się szczytem Jasnej Góry.

 Oferujemy Państwu Częstochowa tanie noclegi, które łączą w sobie dobrą lokalizację, przyzwoity standard i prywatność, jakiej nie doznacie w standardowych hotelach i motelach. Częstochowa noclegi, które znalazły się w naszej ofercie to miejsca przeznaczone dla turystów, pielgrzymów i przedstawicieli świata biznesu. Każdy znajdzie coś dla siebie, dzięki czemu noclegi Częstochowa z naszego asortymentu kierujemy do szerokiego grona odbiorców.

 Wybór opcji Częstochowa tanie noclegi wcale nie musi oznaczać noclegi Częstochowa z niskim komfortem pobytu. Jest wręcz przeciwnie, o czym przekonacie się Państwo osobiście - zapraszamy po rezerwację - Częstochowa noclegi czekają na Was!

Apartamenty Częstochowa

Częstochowa - byłe miasto wojewódzkie, obecnie jeden z większych ośrodków miejskich w województwie śląskim. Mieszka tu mniej niż 300 tysięcy mieszkańców, ale miasto ma jedną, wielką zaletę - atut turystyczny w postaci Jasnej Góry - klasztoru ojców Paulinów, gdzie w kaplicy Cudownego Obrazu wystawiany jest wizerunek Czarnej Madonny. Na Jasną Górę co roku pielgrzymuje tysiące wiernych z całej Polski i zza granicy, w indywidualnych lub zbiorowych intencjach.

Miasto poza tym przyciąga przez cały rok turystów licznymi atrakcjami, jakie zapewniają władze miasta. Nieopodal znajdują się też ruiny zamku w Olsztynie, w Mirowie czy w Ogrodzieńcu. Bez wątpienia warto wybrać się do tego interesującego miasta.

Jeśli wybieracie się Państwo na Jasną Górę lub z innych powodów chcecie odwiedzić miasto Częstochowa mieszkania do wynajęcia będą odpowiednim wyborem, gdy chodzi o tanie noclegi.Apartamenty Częstochowa znajdziemy przede wszystkim w pobliżu głównej arterii miejskiej - Alei Najświętszej Marii Panny. Wybór mieszkania do wynajęcia Częstochowa w takiej lokalizacji ma swoje zalety w postaci świetnego skomunikowania centrum z pozostałymi dzielnicami miasta i jego atrakcjami.

Apartamenty Częstochowa to także mieszkania do wynajęcia, jakie Częstochowa oferuje w innych dzielnicach, m.in. dla przedstawicieli świata biznesu - w dzielnicy Tysiąclecie, Północ, Śródmieście czy Parkitka.

Wynajem mieszkań Częstochowa w sezonie jesiennym, kiedy do miasta zjeżdżają studenci uczący się na Politechnice Częstochowskiej , Akademii im. Jana Długosza lub w Akademii Polonijnej, staje się trudnym wyzwaniem. My jednak ze swojej strony możemy zaproponować Państwu apartamenty Częstochowa o wysokim standardzie, które pozostają poza targetem, jakim są studenci czy pielgrzymi, jacy z kolei szukają wynajem mieszkań Częstochowa głównie w okresie wakacyjnym. Częstochowa mieszkania do wynajęcia oferuje w różnych miejscach i w odmiennym standardzie, ale wszędzie poczujecie się Państwo bardzo komfortowo. Dbamy o prywatność naszych klientów.

Jeśli interesuje Państwa wynajem mieszkań Częstochowa i tanie noclegi, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mieszkania Częstochowa w dobrej lokalizacji i w znakomitym standardzie wyposażenia czekają na Państwo przez cały rok!

TOP