Apartment 5110

Apartment  5110


ul. Katedralna 7


45 m2 / max 4

280,00
Sales price without tax: 280,00

Apartmenty 5110

 

Zrób rezerwację online i dostaniesz zniżkę 7%

Nie pobieramy opłaty za obsługę

 

 
Adres ul. Katedralna 7
Ilość miejsc 4
Sypialnia sypialnia + kuchnia
Ilość łóżek 1 kanapa rozkładana+ łóżko podwójne
Piętro .

Interesują Was pokoje do wynajęcia Częstochowa, które będą zlokalizowane w dzielnicach dobrze skomunikowanych z centrum lub bezpośrednio w śródmieściu „świętego miasta”? Możemy zaoferować Wam pokoje gościnne Częstochowa. Nasza oferta na wynajem pokoi Częstochowa uwzględnia potrzeby różnych grup odbiorców. Dlatego znajdziemy pokoje do wynajęcia Częstochowa zarówno dla turystów, którzy przyjeżdżają zwiedzać samą Częstochowę i okoliczne atrakcje, m.in. Jurę Krakowsko-Częstochowską pełną dawnych zamków i twierdz, jak i dla pielgrzymów, poszukujących pokoje gościnne Częstochowa w podstawowym standardzie.

 Zwłaszcza w okresie letnim wynajem pokoi Częstochowa staje się pożądany dla osób wierzących, którzy przychodzą z pielgrzymkami na Jasną Górę - do klasztoru, gdzie wystawiony jest święty obraz Czarnej Madonny - Matki Boskiej Częstochowskiej.  

 Mamy także dobrze wyposażone pokoje do wynajęcia Częstochowa dla wymagających gości, ceniących sobie prywatność i anonimowość. Wszystkie pokoje Częstochowa mają doskonały standard i pełne wyposażenie, dzięki któremu nasze pokoje można przyrównać do wygodnych apartamentów.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wynajem pokoi Częstochowa

Apartamenty Częstochowa

Częstochowa - byłe miasto wojewódzkie, obecnie jeden z większych ośrodków miejskich w województwie śląskim. Mieszka tu mniej niż 300 tysięcy mieszkańców, ale miasto ma jedną, wielką zaletę - atut turystyczny w postaci Jasnej Góry - klasztoru ojców Paulinów, gdzie w kaplicy Cudownego Obrazu wystawiany jest wizerunek Czarnej Madonny. Na Jasną Górę co roku pielgrzymuje tysiące wiernych z całej Polski i zza granicy, w indywidualnych lub zbiorowych intencjach.

Miasto poza tym przyciąga przez cały rok turystów licznymi atrakcjami, jakie zapewniają władze miasta. Nieopodal znajdują się też ruiny zamku w Olsztynie, w Mirowie czy w Ogrodzieńcu. Bez wątpienia warto wybrać się do tego interesującego miasta.

Jeśli wybieracie się Państwo na Jasną Górę lub z innych powodów chcecie odwiedzić miasto Częstochowa mieszkania do wynajęcia będą odpowiednim wyborem, gdy chodzi o tanie noclegi.Apartamenty Częstochowa znajdziemy przede wszystkim w pobliżu głównej arterii miejskiej - Alei Najświętszej Marii Panny. Wybór mieszkania do wynajęcia Częstochowa w takiej lokalizacji ma swoje zalety w postaci świetnego skomunikowania centrum z pozostałymi dzielnicami miasta i jego atrakcjami.

Apartamenty Częstochowa to także mieszkania do wynajęcia, jakie Częstochowa oferuje w innych dzielnicach, m.in. dla przedstawicieli świata biznesu - w dzielnicy Tysiąclecie, Północ, Śródmieście czy Parkitka.

Wynajem mieszkań Częstochowa w sezonie jesiennym, kiedy do miasta zjeżdżają studenci uczący się na Politechnice Częstochowskiej , Akademii im. Jana Długosza lub w Akademii Polonijnej, staje się trudnym wyzwaniem. My jednak ze swojej strony możemy zaproponować Państwu apartamenty Częstochowa o wysokim standardzie, które pozostają poza targetem, jakim są studenci czy pielgrzymi, jacy z kolei szukają wynajem mieszkań Częstochowa głównie w okresie wakacyjnym. Częstochowa mieszkania do wynajęcia oferuje w różnych miejscach i w odmiennym standardzie, ale wszędzie poczujecie się Państwo bardzo komfortowo. Dbamy o prywatność naszych klientów.

Jeśli interesuje Państwa wynajem mieszkań Częstochowa i tanie noclegi, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mieszkania Częstochowa w dobrej lokalizacji i w znakomitym standardzie wyposażenia czekają na Państwo przez cały rok!

TOP