Apartment 5210

Apartment  5210


ul. Aleja Najswietszej Maryi Panny 73


52 m2 / max 6

280,00
Sales price without tax: 280,00

Apartmenty 5210

 

Zrób rezerwację online i dostaniesz zniżkę 7%

Nie pobieramy opłaty za obsługę

 

 
Adres ul. Aleja Najswietszej Maryi Panny 73
Ilość miejsc 6
Sypialnia 2
Ilość łóżek 3 kanapy rozkładane
Piętro .

Dla studentów, osób zainteresowanych wynajmem długoterminowych i krótkoterminowym mamy w swojej ofercie mieszkania wynajem Częstochowa. Mieszkania do wynajęcia Częstochowa tanio są kierowane w równej mierze do turystów i pielgrzymów, przyjeżdżających lub przychodzących na własnych nogach do tego Świętego Miasta, na Jasną Górę, aby pomodlić się przed cudownym obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. Kawalerka Częstochowa zapewni im prywatność, intymność i wygodę, która przyda się na pewno po kilku dniach pieszej wędrówki. Kawalerka Częstochowa to doskonały wybór dla biznesmenów przyjeżdżających w te strony w celach zawarcia np. umowy biznesowej.

Oferujemy noclegi Częstochowa centrum, w Alejach Najświętszej Maryi Panny - reprezentatywnej arterii miejskiej w Częstochowie, gdzie łatwo dostać się na Jasną Górę, zjeść dobry obiad w okolicznych restauracjach i zwiedzić wszystkie zabytki miasta. Noclegi Częstochowa centrum są usytuowane w różnych obiektach. Możecie Państwo zdecydować się na mieszkania do wynajęcia Częstochowa tanio w różnych dzielnicach. W naszym asortymencie mieści się kawalerka Częstochowa, jak i mieszkania dwu czy trzypokojowe. 

Apartamenty Częstochowa

Częstochowa - byłe miasto wojewódzkie, obecnie jeden z większych ośrodków miejskich w województwie śląskim. Mieszka tu mniej niż 300 tysięcy mieszkańców, ale miasto ma jedną, wielką zaletę - atut turystyczny w postaci Jasnej Góry - klasztoru ojców Paulinów, gdzie w kaplicy Cudownego Obrazu wystawiany jest wizerunek Czarnej Madonny. Na Jasną Górę co roku pielgrzymuje tysiące wiernych z całej Polski i zza granicy, w indywidualnych lub zbiorowych intencjach.

Miasto poza tym przyciąga przez cały rok turystów licznymi atrakcjami, jakie zapewniają władze miasta. Nieopodal znajdują się też ruiny zamku w Olsztynie, w Mirowie czy w Ogrodzieńcu. Bez wątpienia warto wybrać się do tego interesującego miasta.

Jeśli wybieracie się Państwo na Jasną Górę lub z innych powodów chcecie odwiedzić miasto Częstochowa mieszkania do wynajęcia będą odpowiednim wyborem, gdy chodzi o tanie noclegi.Apartamenty Częstochowa znajdziemy przede wszystkim w pobliżu głównej arterii miejskiej - Alei Najświętszej Marii Panny. Wybór mieszkania do wynajęcia Częstochowa w takiej lokalizacji ma swoje zalety w postaci świetnego skomunikowania centrum z pozostałymi dzielnicami miasta i jego atrakcjami.

Apartamenty Częstochowa to także mieszkania do wynajęcia, jakie Częstochowa oferuje w innych dzielnicach, m.in. dla przedstawicieli świata biznesu - w dzielnicy Tysiąclecie, Północ, Śródmieście czy Parkitka.

Wynajem mieszkań Częstochowa w sezonie jesiennym, kiedy do miasta zjeżdżają studenci uczący się na Politechnice Częstochowskiej , Akademii im. Jana Długosza lub w Akademii Polonijnej, staje się trudnym wyzwaniem. My jednak ze swojej strony możemy zaproponować Państwu apartamenty Częstochowa o wysokim standardzie, które pozostają poza targetem, jakim są studenci czy pielgrzymi, jacy z kolei szukają wynajem mieszkań Częstochowa głównie w okresie wakacyjnym. Częstochowa mieszkania do wynajęcia oferuje w różnych miejscach i w odmiennym standardzie, ale wszędzie poczujecie się Państwo bardzo komfortowo. Dbamy o prywatność naszych klientów.

Jeśli interesuje Państwa wynajem mieszkań Częstochowa i tanie noclegi, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mieszkania Częstochowa w dobrej lokalizacji i w znakomitym standardzie wyposażenia czekają na Państwo przez cały rok!

TOP