UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

Żeby sprawdzić dostępność apartamentów oraz dokładną cenę na wybrany termin, prosimy o wpisanie daty zameldowania i wymeldowania się.

 

 


Sortuj według

Noclegi centrum - Katowice

Strona 1 z 2

Ostatnio przeglądane

 

Apartamenty Katowice

 Katowice są sercem Górnośląskiego Ośrodka Przemysłowego i samego Górnego Śląska. Pod względem administracyjnym pozostają stolicą województwa śląskiego. Działają tu prężnie rozwijające się, nowoczesne firmy polskie i zagraniczne, które zadomowiły się już na Śląsku. Katowice są jednocześnie ośrodkiem naukowym i kulturalnym. Znajduje się tu wiele uniwersytetów i akademii, m.in. Akademia Sztuk Pięknych, Akademia Wychowania Fizycznego, Uniwersytet Śląski czy Uniwersytet Ekonomiczny. Korzenie miasta sięgają XVI wieku, co świadczy o bogatej historii tego śląskiego ośrodka. Miasto przez cały rok jest gospodarzem wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych i sportowych.

Katowice organizują m.in. Metalmanię, Rawa Blues Festiwal, Mayday Festiwal czy Festiwal Nowa Muzyka. Miejscem najbardziej kojarzonym z takimi wydarzeniami jest Katowicki Spodek. Odbywają się tu mistrzostwa Polski i świata w różnych grach zespołowych, a także widowiska rozrywkowe, np. Disney On Ice.

Na terenie Katowic można zobaczyć wiele ciekawych zabytków i atrakcji turystycznych, wśród których wymienia się najstarszą budowlę miasta, wykonany z drewna kościółek św. Michała Archanioła z XVI wieku na Brynowie. Warto zobaczyć dwa zabytkowe osiedla - Nikiszowiec i Giszowiec. Atrakcją turystyczną miasta jest Pałac Goldsteinów, usytuowany w zachodniej części śródmieścia oraz pałac w dzielnicy Załęże.

Aby zobaczyć i poznać Katowice, często nie wystarczy spędzić tu jednego dnia. Warto zarezerwować sobie w tym celu choć kilka dni i znaleźć odpowiednie noclegi w centrum. Katowice oferują różnego rodzaju pokoje do wynajęcia, m.in. w hotelach, pensjonatach, motelach i innych obiektach o podobnej charakterystyce. Z naszej strony możemy Państwu zaoferować tanie noclegi w centrum Katowic, wynajmowane na doby. Nie ma dla nas znaczenia, czy przyjeżdżacie Państwo tylko na jedną noc do Katowic, być może w drodze do innych miast w Polsce czy za granicą, albo chcecie spędzić tu kilka dni - nasze apartamenty w Katowicach czekają na Was. Gwarantujemy, że dzięki nam Państwa pobyt w mieście będzie wprost niezapomniany. Katowice noclegi w centrum zapewniają bardzo zróżnicowane, a w naszej ofercie znajdziecie niezależne apartamenty w Katowicach, które dają gościom prywatność i pełną swobodę. Są to noclegi w Katowicach jedno, dwu, trzy lub czteropokojowe, z pełnym wyposażeniem. 

TOP