UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

2 Apartment 4310

Apartment  4310


ul. Złota 6


65 m2 / max 9

150,00
Sales price without tax: 150,00

Apartmenty 4310

 

Zrób rezerwację online i dostaniesz zniżkę 7%

Nie pobieramy opłaty za obsługę

 

 
Adres Złota 6
Ilość miejsc 9
Sypialnia 3
Ilość łóżek 6
Piętro Parter

ZOBAĆ OPINIĘ NASZYCH GOŚCI

 

 

 

Mieszkania w Kielcach, jakie posiadamy w swoich zasobach są dobrym wyborem dla tych, którzy przeglądają noclegi Kielce.  Nie trzeba korzystać z mieszkania Kielce wynajem w tradycyjnej, długoterminowej ofercie, ale wybrać krótkoterminowy wynajem. Kielce dzięki temu będą dla turysty czy biznesmena bardziej przyjaznym miastem. Wynajmę pokój Kielce, który będzie dobrym wyborem dla wszystkich osób, wybierających się do stolicy województwa świętokrzyskiego w celach turystycznych czy biznesowych. Dzięki swojemu dogodnemu położeniu łatwo do niego dotrzeć niezależnie od tego, czy nasi goście będą poruszać się własnym samochodem, czy publicznymi środkami transportu. Znajduje się w niewielkiej odległości od ważnych punktów infrastrukturalnych miasta i węzłów komunikacyjnych. Sprawia to, że zwiedzanie czy dojechanie do centrum konferencyjnego lub na umówiony obiad biznesowy staje się bardzo proste.

 

Kawalerka do wynajęcia Kielce posiada komfortowe i kompletne wyposażenie. Znajdziecie w niej Państwo wszystko, co może być Wam potrzebne podczas wizyty w takim mieście, jak Kielce. Wynajem mieszkania na kilka dób sprawi, że będziecie mieć Państwo do swojej dyspozycji część sypialnianą, wypoczynkową i kuchenną. Do apartamentu przynależy oczywiście łazienka, w której znajdziecie nie tylko podstawowe sprzęty sanitarne, ale również kosmetyki, środki czystości oraz ręczniki. Łóżka w części sypialnianej zapewniają komfort wypoczynku nocnego. Zaopatrzone są one w pościel, dlatego nasi goście nie muszą jej przywozić ze sobą.

W kuchni apartamentu umieściliśmy wszystkie sprzęty i inne elementy wyposażenia, umożliwiające samodzielne przygotowywanie, gotowanie i serwowanie potraw. Nasze mieszkania na wynajem Kielce charakteryzują się wysokiego standardu sprzętami i wyposażeniem meblowym. 

 

 

Atrakcje – rzut beretem!

PKP Kielce 0,4 km
Pałac Biskupów Krakowskich 0,5 km
Ulica Sienkiewicza 0,5 km
Biuro Wystaw Artystycznych 0,5 km
Parking strzeżony 0,6 km
Bazylika katedralna Wniebowzięcia NMP 0,6 km
Muzeum Zabawek 1  km
Rezerwat Przyrody Kadzielnia 1.1  km
Stadion Miejski w Kielcach 1,1  km

Ulubione atrakcje mieszkańców

Hala Legionów w Kielcach 1,8  km
Galeria handlowa Echo 2.1 km
Klasztor na Karczówce 2.2 km
Wyciąg narciarski Telegraf 3.4 km
Ośrodek narciarski Niestachów 9.9 km
Jaskinia Raj 9.7 km
Dąb Bartek 12.8 km
Zamek w Chęcinach 14 km
Muzeum Wsi Kieleckiej 17 km

 

 

Miasto
Kielce
Miasto
Pokoje
3
Pokoje
Liczba osób
1
Liczba osób
2
Liczba osób
3
Liczba osób
4
Liczba osób
5
Liczba osób
6
Liczba osób
7
Liczba osób
8
Liczba osób
9
Liczba osób

Ostatnio przeglądane

TOP