UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

5 Apartment 4151

Apartment  4151


ul. Starodomaszowska 20


32 m2 / max 2

110,00
Sales price without tax: 110,00

Apartmenty 4151

 

Zrób rezerwację online i dostaniesz zniżkę 7%

Nie pobieramy opłaty za obsługę

 

 
Adres Starodomaszowska 20
Ilość miejsc 2
Sypialnia 1
Ilość łóżek  1 sofa rozkładana
Piętro 3 (JEST WINDA)

ZOBAĆ OPINIĘ NASZYCH GOŚCI

 

 

 

 

 

 

 

 

Atrakcje – rzut beretem!

Muzeum Zabawek 0,8 km
Biuro Wystaw Artystycznych 0,9 km
Galeria handlowa Echo 0.9 km
Ulica Sienkiewicza 0.9 km
Bazylika katedralna Wniebowzięcia NMP 1 km
Pałac Biskupów Krakowskich 1,1 km
PKP Kielce 1,6  km
Stadion Miejski w Kielcach 1,8  km
Parking strzeżony 1,8  km

Ulubione atrakcje mieszkańców

Rezerwat Przyrody Kadzielnia 2,1  km
Hala Legionów w Kielcach 2.9 km
Wyciąg narciarski Telegraf 3.4 km
Klasztor na Karczówce 3.6 km
Ośrodek narciarski Niestachów 9 km
Jaskinia Raj 11 km
Dąb Bartek 12.3 km
Zamek w Chęcinach 15.3 km
Muzeum Wsi Kieleckiej 18.2 km

 

 

Miasto
Kielce
Miasto
Pokoje
1
Pokoje
Liczba osób
1
Liczba osób
2
Liczba osób

Apartamenty Kielce

Kielce są największym ośrodkiem miejskim i jednocześnie stolicą województwa świętokrzyskiego. To miasto specyficzne, jak twierdzą zarówno ich mieszkańcy, jak i Polacy z różnych stron kraju, którzy mieli przyjemność odwiedzić stolicę świętokrzyskiego. Jako ciekawostkę można podać, że Kielce nazywane są niekiedy miastem latających siekier. Trudno powiedzieć, dlaczego. Ale o tym, że w Kielcach mieszkają „scyzoryki”, śpiewał już lata temu raper Liroy.

Na pewno Kielce nie są typowym miastem, które można by było zakwalifikować do jakiejś z góry ustalonej szufladki. Jako turysta w Kielcach będziemy mieli sporo do zobaczenia i bez wątpienia jeden dzień spędzony w tym mieście okaże się zdecydowanie zbyt krótki, aby rzeczywiście móc je poznać. Dlatego dobrym sposobem jest wynająć tanie noclegi w Kielcach czy pokoje do wynajęcia w Kielcach i zatrzymać się tam na dłużej. Na pewno nie pożałujecie dokonanego wyboru.

Rezerwując apartamenty w Kielcach sprawdźmy, jaka jest ich dokładna lokalizacja. Warto wynająć takie noclegi, aby Kielce stanęły przed nami otworem w pełnej swojej okazałości. Dlatego takie obiekty powinny być zlokalizowane w centrum, niedaleko dworca PKS i PKP, aby łatwo było do nich dotrzeć.

W Kielcach koniecznie musimy zobaczyć Pałac na Wzgórzu Zamkowym, który został wzniesiony w połowie XVII wieku przez biskupa krakowskiego Jakuba Zadzika. Obecnie jest to lokal zajmowany przez Muzeum Narodowe.  Na tym samym wzgórzu można podziwiać piękny, stary kościół - Bazylikę katedralną Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Została ona zbudowana w stylu barokowym i wielokrotnie ją burzono, a później odbudowywano. W 1971 roku obchodziła swoje 800-lecie. Dla turystów otwarty jest do zwiedzania skarbiec i podziemie katedralne oraz sama katedra.

Apartamenty Kielce oferują również przy swojej głównej, reprezentatywnej ulicy Sienkiewicza. Znajduje się tam deptak idealny na spacery. Mieszczą się tam kawiarnie, puby, lodziarnie i wiele innych lokali. Latem odbywa się w tym samym miejscu święto ulicy Sienkiewicza, czyli „budzenie Sienkiewki”.  Jeśli poszukujemy atrakcyjne apartamenty w Kielcach, to noclegi przy ulicy Sienkiewicza i w okolicy będą dla nas idealne, jako że niedaleko stąd jest dworzec PKP i PKS w Kielcach. 

TOP