UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

111 Apartment 01113

Apartment  01113


ul. 6 sierpnia 37


33 m2 / max 4

280,00
Sales price without tax: 280,00

Apartment 01113

 

Żeby sprawdzić cenę, wprowadź termin Zrób rezerwację online i dostaniesz zniżkę 7%

Nie pobieramy opłaty za obsługę

 

 
Adres ul.  6 sierpnia 37
Ilość miejsc 4
Pokoje 1
Ilość łóżek 2
Piętro 3

 

 

 

Chcielibyśmy zaoferować Państwu możliwość wynajęcia noclegu w apartamencie w Łodzi, który posiada bardzo dobrą lokalizację w centrum miasta. Dzięki temu wszędzie będzie z niego blisko, a i sami nasi goście nie będą mieli problemu z dojechaniem do niego - nawet jeśli podróżują PKS-em czy koleją lub samolotem, z lotniska Łódź. Hostel czy hotel Lodz to nie wszystkie możliwości noclegowe w tym mieście, czego dowodzi nasza oferta.

 

Kluczowe w przypadku prezentowanego apartamentu w Łodzi jest jego kompleksowe wyposażenie. Jego aranżacja jest nowoczesna i miła dla oka, dlatego każda spędzona w nim wolna chwila, będzie relaksująca, zwłaszcza że łóżka znajdujące się w mieszkaniu, są bardzo wygodne. Zapewniamy dla naszych gości komplety pościeli, a także ręczniki.

 

Nasz apartament w Łodzi wyposażyliśmy w sprzęty RTV i AGD, naczynia kuchenne, garnki i wszelkie inne akcesoria pozwalające na przygotowywanie, gotowanie i serwowanie potraw. Nie muszą więc Państwo płacić na stołowanie się na mieście. Wystarczy kupić pożądane produkty spożywcze i przygotować z nich dowolne danie w kuchni w apartamencie. Hotele Łódź centrum tego nie oferują, tylko trzeba wybrać się do hotelowej restauracji.

 

Poza tym apartament posiada część wypoczynkową, gdzie odpoczniemy po całodziennym zwiedzaniu miasta, a także spędzimy miło czas wraz ze współtowarzyszami podróży. Mieszkanie zapewnia komfort, prywatność i samodzielność wszystkim naszym gościom. Zamiast wybierać hotele w Łodzi, proponujemy skorzystanie z naszej oferty prywatnych apartamentów.

 

Łódź jest kolebką polskiego włókiennictwa i przemysłu odzieżowego. To miasto, które prężnie rozwijało się przed laty, a obecnie przeżywa swoją drugą młodość. Właśnie tu, w stolicy województwa łódzkiego, organizowane są targi mody i największe pokazy nie tylko polskich, ale i zagranicznych projektantów. Łódź ma do zaoferowania wiele turystom, których z roku na rok przyjeżdża do tego miasta coraz więcej. Nie brakuje tu centrów konferencyjnych i biznesowych, dlatego apartamenty Łódź oferuje nie tylko dla studentów, czy turystów, ale i dla przedstawicieli szeroko rozumianego świata biznesu - wysoki poziom, którym odznaczają się takie apartamenty, sprawia, że noclegi w Łodzi stają się naprawdę komfortowe. Takie noclegi Łódź posiada w dobrej klasy hotelach, ale i prywatne apartamenty w Łodzi mogą być, dla przedsiębiorców będących w tym mieście tylko na kilka dni, doskonałą alternatywą. Tanie noclegi w Łodzi to dobry pomysł dla studentów zaocznych czy też dla turystów podróżujących w klasie ekonomicznej.

Łódź to aktualnie również ważny ośrodek akademicki i kulturalny, którego tradycje sięgają nawet średniowiecza. Za ciekawostkę można uznać fakt, że pierwsza wzmianka o Łodzi pochodzi z 1332 roku. Była to wówczas wieś biskupów wrocławskich. Z kolei w 1423 roku król Władysław Jagiełło nadała Łodzi przywilej lokacyjny, dzięki czemu niewielka, rolnicza osada stała się miastem.

Ważnym punktem w historii Łodzi było wcielenie miasta do prowincji Prus Południowych w 1793 roku. Na początku XIX wieku Prusacy zaczęli rozwijać swoje osadnictwo w Łodzi i okolicach, dzięki czemu zaczęła się ona prężnie rozrastać.

Kiedy Łódź podniesiono do rangi osady fabrycznej, zaczęły powstawać ważne budynki użyteczności publicznej, wraz z Placem Wolności, ratuszem nowomiejskim czy kościołem ewangelickim św. Trójcy. Turyści przyjeżdżający do tego miasta na kilka dni nie powinni pominąć w planie zwiedzania okazałej budowli - pałacu łódzkiego przemysłowca, Izraela Kalmanowicza Poznańskiego. Pałac Poznańskich jest dziś siedzibą Muzeum Miasta Łodzi. Z początkiem XX wieku w mieście zaczęły powstawać nowe pałace i kamienice w stylu secesyjnym, z ornamentami roślinnymi i witrażami. Rezerwując noclegi w Łodzi warto zwrócić uwagę, czy nie znajdują się one w takim zabytkowym obiekcie. Pokoje do wynajęcia w Łodzi często znajdują się przy głównych arteriach miasta, między innymi w okolicach ulicy Piotrkowskiej.

 

TOP