UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

Apartment 6111

Apartment  6111


ul. .


47 m2 / max 5


280,00
Sales price without tax: 280,00

Cena: 280 zl / 65 €

*W weekendy i święta cena może ulec zmianie.

 

 

 

Chcielibyśmy zaoferować Państwu możliwość wynajęcia noclegu w apartamencie w Łodzi, który posiada bardzo dobrą lokalizację w centrum miasta. Dzięki temu wszędzie będzie z niego blisko, a i sami nasi goście nie będą mieli problemu z dojechaniem do niego - nawet jeśli podróżują PKS-em czy koleją lub samolotem, z lotniska Łódź. Hostel czy hotel Lodz to nie wszystkie możliwości noclegowe w tym mieście, czego dowodzi nasza oferta.

 

Kluczowe w przypadku prezentowanego apartamentu w Łodzi jest jego kompleksowe wyposażenie. Jego aranżacja jest nowoczesna i miła dla oka, dlatego każda spędzona w nim wolna chwila, będzie relaksująca, zwłaszcza że łóżka znajdujące się w mieszkaniu, są bardzo wygodne. Zapewniamy dla naszych gości komplety pościeli, a także ręczniki.

 

Nasz apartament w Łodzi wyposażyliśmy w sprzęty RTV i AGD, naczynia kuchenne, garnki i wszelkie inne akcesoria pozwalające na przygotowywanie, gotowanie i serwowanie potraw. Nie muszą więc Państwo płacić na stołowanie się na mieście. Wystarczy kupić pożądane produkty spożywcze i przygotować z nich dowolne danie w kuchni w apartamencie. Hotele Łódź centrum tego nie oferują, tylko trzeba wybrać się do hotelowej restauracji.

 

Poza tym apartament posiada część wypoczynkową, gdzie odpoczniemy po całodziennym zwiedzaniu miasta, a także spędzimy miło czas wraz ze współtowarzyszami podróży. Mieszkanie zapewnia komfort, prywatność i samodzielność wszystkim naszym gościom. Zamiast wybierać hotele w Łodzi, proponujemy skorzystanie z naszej oferty prywatnych apartamentów.

 

Miasto .
Dzielnica .
Adres .
Ilość miejsc 5 (2+1+2)
Sypialnia 1 Sypialnia + Studio
Ilość łóżek .
Piętro .

 

 

TOP