UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

2 Apartment 01112

Apartment  01112


ul. 6 sierpnia 37


23 m2 / max 2

280,00
Sales price without tax: 280,00

Apartment 01112

 

Żeby sprawdzić cenę, wprowadź termin Zrób rezerwację online i dostaniesz zniżkę 7%

Nie pobieramy opłaty za obsługę

 

 
Adres ul.  6 sierpnia 37
Ilość miejsc 2
Pokoje 1
Ilość łóżek 1
Piętro 3

 

 

 

Dla wszystkich turystów przyjeżdżających do Łodzi, jak i miłośników światowej mody oraz dla biznesmenów, oferujemy możliwość wynajęcia naszego apartamentu. Zapewniamy to, co niezbędne dla komfortowego spędzenia kilku dni czy tygodni w wielobarwnym mieście, jakim jest Łódź. Noclegi, które Państwu oferujemy mieszczą część sypialnianą, jak i część wypoczynkową oraz kuchenną. Apartament w Łodzi posiada rzecz jasna łazienkę urządzoną ze smakiem, w najbardziej ergonomiczny sposób. Kiedy nasz apartament odwiedzany jest przez naszych gości, umieszczamy w nim komplet ręczników, środki czystości i podstawowe kosmetyki. Nie trzeba więc wybierając się do Łodzi, przywozić tego wszystkiego z domu. Pod tym względem można przyrównać nasz apartament do tego, co oferują hotele. Niemniej żaden hotelnie da swoim gościom takiego poziomu prywatności, w tak atrakcyjnej cenie, która jest na podobnym poziomie jak oferta cenowa, jaką posiadają tanie hotele Łódź czy hostel Lodz.

 

W apartamencie można odpocząć, przespać się, jak i przygotowywać posiłki, dzięki sprzętom AGD i kompletom naczyń i garnków. Jeśli więc nasi goście będą mieli takie życzenie, nie muszą kupować jedzenia w restauracjach, w przeciwieństwie do oferty, jaką ma hotel centrum Łódź.

 

Apartament ma doskonałą lokalizację, niedaleko ważnych punktów strukturalnych miasta i węzłów komunikacyjnych. Mogą Państwo łatwo dojechać tam własnym autem, podobnie jak z dworca PKS czy PKP i z lotniska. 

 

Łódź jest kolebką polskiego włókiennictwa i przemysłu odzieżowego. To miasto, które prężnie rozwijało się przed laty, a obecnie przeżywa swoją drugą młodość. Właśnie tu, w stolicy województwa łódzkiego, organizowane są targi mody i największe pokazy nie tylko polskich, ale i zagranicznych projektantów. Łódź ma do zaoferowania wiele turystom, których z roku na rok przyjeżdża do tego miasta coraz więcej. Nie brakuje tu centrów konferencyjnych i biznesowych, dlatego apartamenty Łódź oferuje nie tylko dla studentów, czy turystów, ale i dla przedstawicieli szeroko rozumianego świata biznesu - wysoki poziom, którym odznaczają się takie apartamenty, sprawia, że noclegi w Łodzi stają się naprawdę komfortowe. Takie noclegi Łódź posiada w dobrej klasy hotelach, ale i prywatne apartamenty w Łodzi mogą być, dla przedsiębiorców będących w tym mieście tylko na kilka dni, doskonałą alternatywą. Tanie noclegi w Łodzi to dobry pomysł dla studentów zaocznych czy też dla turystów podróżujących w klasie ekonomicznej.

Łódź to aktualnie również ważny ośrodek akademicki i kulturalny, którego tradycje sięgają nawet średniowiecza. Za ciekawostkę można uznać fakt, że pierwsza wzmianka o Łodzi pochodzi z 1332 roku. Była to wówczas wieś biskupów wrocławskich. Z kolei w 1423 roku król Władysław Jagiełło nadała Łodzi przywilej lokacyjny, dzięki czemu niewielka, rolnicza osada stała się miastem.

Ważnym punktem w historii Łodzi było wcielenie miasta do prowincji Prus Południowych w 1793 roku. Na początku XIX wieku Prusacy zaczęli rozwijać swoje osadnictwo w Łodzi i okolicach, dzięki czemu zaczęła się ona prężnie rozrastać.

Kiedy Łódź podniesiono do rangi osady fabrycznej, zaczęły powstawać ważne budynki użyteczności publicznej, wraz z Placem Wolności, ratuszem nowomiejskim czy kościołem ewangelickim św. Trójcy. Turyści przyjeżdżający do tego miasta na kilka dni nie powinni pominąć w planie zwiedzania okazałej budowli - pałacu łódzkiego przemysłowca, Izraela Kalmanowicza Poznańskiego. Pałac Poznańskich jest dziś siedzibą Muzeum Miasta Łodzi. Z początkiem XX wieku w mieście zaczęły powstawać nowe pałace i kamienice w stylu secesyjnym, z ornamentami roślinnymi i witrażami. Rezerwując noclegi w Łodzi warto zwrócić uwagę, czy nie znajdują się one w takim zabytkowym obiekcie. Pokoje do wynajęcia w Łodzi często znajdują się przy głównych arteriach miasta, między innymi w okolicach ulicy Piotrkowskiej.

 

TOP