UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

Apartment 6112

Apartment  6112


ul. .


47 m2 / max 5


280,00
Sales price without tax: 280,00

Cena: 280 zl / 65 €

*W weekendy i święta cena może ulec zmianie.

 

 

 

Dla wszystkich turystów przyjeżdżających do Łodzi, jak i miłośników światowej mody oraz dla biznesmenów, oferujemy możliwość wynajęcia naszego apartamentu. Zapewniamy to, co niezbędne dla komfortowego spędzenia kilku dni czy tygodni w wielobarwnym mieście, jakim jest Łódź. Noclegi, które Państwu oferujemy mieszczą część sypialnianą, jak i część wypoczynkową oraz kuchenną. Apartament w Łodzi posiada rzecz jasna łazienkę urządzoną ze smakiem, w najbardziej ergonomiczny sposób. Kiedy nasz apartament odwiedzany jest przez naszych gości, umieszczamy w nim komplet ręczników, środki czystości i podstawowe kosmetyki. Nie trzeba więc wybierając się do Łodzi, przywozić tego wszystkiego z domu. Pod tym względem można przyrównać nasz apartament do tego, co oferują hotele. Niemniej żaden hotelnie da swoim gościom takiego poziomu prywatności, w tak atrakcyjnej cenie, która jest na podobnym poziomie jak oferta cenowa, jaką posiadają tanie hotele Łódź czy hostel Lodz.

 

W apartamencie można odpocząć, przespać się, jak i przygotowywać posiłki, dzięki sprzętom AGD i kompletom naczyń i garnków. Jeśli więc nasi goście będą mieli takie życzenie, nie muszą kupować jedzenia w restauracjach, w przeciwieństwie do oferty, jaką ma hotel centrum Łódź.

 

Apartament ma doskonałą lokalizację, niedaleko ważnych punktów strukturalnych miasta i węzłów komunikacyjnych. Mogą Państwo łatwo dojechać tam własnym autem, podobnie jak z dworca PKS czy PKP i z lotniska. 

 

Miasto .
Dzielnica .
Adres .
Ilość miejsc 5 (2+1+2)
Sypialnia 1 Sypialnia + Studio
Ilość łóżek .
Piętro .

 

 

TOP