UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem
280,00
Sales price without tax: 280,00

Apartment 01110

<

 

Żeby sprawdzić cenę, wprowadź termin Zrób rezerwację online i dostaniesz zniżkę 7%

Nie pobieramy opłaty za obsługę

 

 
Adres ul.  6 sierpnia 37
Ilość miejsc 2
Pokoje 1
Ilość łóżek łóżko dwuosobowe
Piętro 2

Udogodnienia

 

Wieszaki Wieszaki Łóżko podwójne Łóżko podwójne
Wi-Fi Wi-Fi Lodówka Lodówka
Kuchnia Kuchnia Imprezy ZAKAZANE Imprezy ZAKAZANE
Rozmieszczenie dzieci jest bezpłatne Rozmieszczenie dzieci jest bezpłatne Dla rodzin z dziećmi Dla rodzin z dziećmi
Domofon Domofon Prysznic  Prysznic
Akcesoria prysznicowe Akcesoria prysznicowe Palenie zakazane Palenie zakazane
       
Kuchenka Kuchenka Zwierzęta zakazane Zwierzęta zakazane
Pralkа Pralkа Telewizor Telewizor
Żelazko Żelazko Suszarka do włosów Suszarka do włosów

 

 

Na żądanie

 

Bez dodatkowych opłat :

 

Za dodatkową opłatę :

 

Łóżeczko dziecięce Łóżeczko dziecięce  Wanienka Sprzątanie
Krzesełko Krzesełko Imprezy ZAKAZANE Wycieczka
Wanienka Wanienka  Akceptujemy karty płatnicze Transfer 

 

 

 

 

Łódź jest miastem, w którym nie brakuje pięknych zabytków, głównie industrialnych. Warto je zobaczyć na własne oczy i poznać jego specyfikę. Jeśli macie takie plany na weekend czy na dłuższy pobyt, znajdźcie pokoje do wynajęcia. Łódź oferuje je w wielu różnych lokalizacjach, ale tanie noclegi Łódź niekoniecznie muszą być zlokalizowane w hostelach. Pokoje Łódź to także lokale w apartamentowcach, jakie mamy w swojej ofercie. Oferujemy Państwu do wynajęcia w pełni wyposażony apartament. Można w nim zatrzymać się samodzielnie, z małżonkiem czy z całą rodziną.

 

Jego głównym atutem jest dobre położenie. Możemy dotrzeć z niego do kluczowych miejsc w Łodzi albo na własnych nogach, albo też z wykorzystaniem powszechnie dostępnych środków komunikacji miejskiej.  Węzły komunikacyjne znajdują się w pobliżu naszego apartamentu, co ułatwia zwiedzanie miasta Łódź.  Hotel czy inne noclegi w Łodzi niekoniecznie muszą to zapewniać.

 

W samym mieszkaniu w Łodzi jest wszystko, co niezbędne na krótki czy na dłuższy pobyt. Zapewniamy świetne łóżka, doskonale przygotowaną kuchnię, odbiornik TV czy też higienicznie czystą łazienkę, wyposażoną we wszystkie najważniejsze środki czystości. Apartament daje prywatność dla gości i nikt w nią nie ingeruje. Żaden hotel Łódź nie może konkurować pod tym względem z naszymi noclegami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na noclegi Lodz

 

 

Łódź jest kolebką polskiego włókiennictwa i przemysłu odzieżowego. To miasto, które prężnie rozwijało się przed laty, a obecnie przeżywa swoją drugą młodość. Właśnie tu, w stolicy województwa łódzkiego, organizowane są targi mody i największe pokazy nie tylko polskich, ale i zagranicznych projektantów. Łódź ma do zaoferowania wiele turystom, których z roku na rok przyjeżdża do tego miasta coraz więcej. Nie brakuje tu centrów konferencyjnych i biznesowych, dlatego apartamenty Łódź oferuje nie tylko dla studentów, czy turystów, ale i dla przedstawicieli szeroko rozumianego świata biznesu - wysoki poziom, którym odznaczają się takie apartamenty, sprawia, że noclegi w Łodzi stają się naprawdę komfortowe. Takie noclegi Łódź posiada w dobrej klasy hotelach, ale i prywatne apartamenty w Łodzi mogą być, dla przedsiębiorców będących w tym mieście tylko na kilka dni, doskonałą alternatywą. Tanie noclegi w Łodzi to dobry pomysł dla studentów zaocznych czy też dla turystów podróżujących w klasie ekonomicznej.

Łódź to aktualnie również ważny ośrodek akademicki i kulturalny, którego tradycje sięgają nawet średniowiecza. Za ciekawostkę można uznać fakt, że pierwsza wzmianka o Łodzi pochodzi z 1332 roku. Była to wówczas wieś biskupów wrocławskich. Z kolei w 1423 roku król Władysław Jagiełło nadała Łodzi przywilej lokacyjny, dzięki czemu niewielka, rolnicza osada stała się miastem.

Ważnym punktem w historii Łodzi było wcielenie miasta do prowincji Prus Południowych w 1793 roku. Na początku XIX wieku Prusacy zaczęli rozwijać swoje osadnictwo w Łodzi i okolicach, dzięki czemu zaczęła się ona prężnie rozrastać.

Kiedy Łódź podniesiono do rangi osady fabrycznej, zaczęły powstawać ważne budynki użyteczności publicznej, wraz z Placem Wolności, ratuszem nowomiejskim czy kościołem ewangelickim św. Trójcy. Turyści przyjeżdżający do tego miasta na kilka dni nie powinni pominąć w planie zwiedzania okazałej budowli - pałacu łódzkiego przemysłowca, Izraela Kalmanowicza Poznańskiego. Pałac Poznańskich jest dziś siedzibą Muzeum Miasta Łodzi. Z początkiem XX wieku w mieście zaczęły powstawać nowe pałace i kamienice w stylu secesyjnym, z ornamentami roślinnymi i witrażami. Rezerwując noclegi w Łodzi warto zwrócić uwagę, czy nie znajdują się one w takim zabytkowym obiekcie. Pokoje do wynajęcia w Łodzi często znajdują się przy głównych arteriach miasta, między innymi w okolicach ulicy Piotrkowskiej.

 

TOP