UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

111 Apartment 01111

Apartment  01111


ul. 6 sierpnia 37


25 m2 / max 2

280,00
Sales price without tax: 280,00

Apartment 01111

 

Żeby sprawdzić cenę, wprowadź termin

 

Zrób rezerwację online i dostaniesz zniżkę 7%

Nie pobieramy opłaty za obsługę

 

 
Adres ul.  6 sierpnia 37
Ilość miejsc 2
Pokoje 1
Ilość łóżek 1
Piętro 3

 

 

 

 

Apartamenty Łódź znajdujące się w naszych zasobami pozwolą  Państwu na samodzielne zwiedzanie miasta, dadzą niezbędną prywatność oraz umożliwią spędzenie czasu w bardzo dobrych warunkach. Z pewnością dla przybywających do Łodzi bardzo ważne jest, aby móc poczuć się w wynajętych miejscach noclegowych jak najbardziej swobodnie, niemalże jak w domu. Hotel czy hostel Łódź zwykle nie są w stanie tego zapewnić, w przeciwieństwie do naszej oferty na noclegi. Łódź jest pięknym miastem, które warto jest samodzielnie odkrywać.

 

Oferujemy mieszkanie do wynajęcia Łódź - tanio! Jego cena nie jest jedynym atutem oferty, bowiem lokalizacja apartamentu sprawia, że można bez trudu z niego dojść lub dojechać za pośrednictwem powszechnie dostępnych środków transportu, do kluczowych atrakcji, centrów handlowych i biznesowych.

 

Apartament został wyposażony w wygodne łóżka. Mają Państwo zapewnioną kuchnię z garnkami oraz sprzętami AGD. Do dyspozycji są sprzęty RTV. Oczywiście jest również łazienka, w której są sprzęty sanitarne, środki czystości, podstawowe kosmetyki oraz ręczniki. Sprawia to, że apartament jest w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby mieszkaniowe naszych gości. Mogą samodzielnie przygotowywać w nim dla siebie i swojej rodziny czy przyjaciół posiłki. Nie trzeba więc wydawać dodatkowych środków finansowych na codzienne wizyty w restauracjach i barach, jak w przypadku rezerwacji pokoi, jakie mają w swoich zasobach hotele łódzkie

 

 

Łódź jest kolebką polskiego włókiennictwa i przemysłu odzieżowego. To miasto, które prężnie rozwijało się przed laty, a obecnie przeżywa swoją drugą młodość. Właśnie tu, w stolicy województwa łódzkiego, organizowane są targi mody i największe pokazy nie tylko polskich, ale i zagranicznych projektantów. Łódź ma do zaoferowania wiele turystom, których z roku na rok przyjeżdża do tego miasta coraz więcej. Nie brakuje tu centrów konferencyjnych i biznesowych, dlatego apartamenty Łódź oferuje nie tylko dla studentów, czy turystów, ale i dla przedstawicieli szeroko rozumianego świata biznesu - wysoki poziom, którym odznaczają się takie apartamenty, sprawia, że noclegi w Łodzi stają się naprawdę komfortowe. Takie noclegi Łódź posiada w dobrej klasy hotelach, ale i prywatne apartamenty w Łodzi mogą być, dla przedsiębiorców będących w tym mieście tylko na kilka dni, doskonałą alternatywą. Tanie noclegi w Łodzi to dobry pomysł dla studentów zaocznych czy też dla turystów podróżujących w klasie ekonomicznej.

Łódź to aktualnie również ważny ośrodek akademicki i kulturalny, którego tradycje sięgają nawet średniowiecza. Za ciekawostkę można uznać fakt, że pierwsza wzmianka o Łodzi pochodzi z 1332 roku. Była to wówczas wieś biskupów wrocławskich. Z kolei w 1423 roku król Władysław Jagiełło nadała Łodzi przywilej lokacyjny, dzięki czemu niewielka, rolnicza osada stała się miastem.

Ważnym punktem w historii Łodzi było wcielenie miasta do prowincji Prus Południowych w 1793 roku. Na początku XIX wieku Prusacy zaczęli rozwijać swoje osadnictwo w Łodzi i okolicach, dzięki czemu zaczęła się ona prężnie rozrastać.

Kiedy Łódź podniesiono do rangi osady fabrycznej, zaczęły powstawać ważne budynki użyteczności publicznej, wraz z Placem Wolności, ratuszem nowomiejskim czy kościołem ewangelickim św. Trójcy. Turyści przyjeżdżający do tego miasta na kilka dni nie powinni pominąć w planie zwiedzania okazałej budowli - pałacu łódzkiego przemysłowca, Izraela Kalmanowicza Poznańskiego. Pałac Poznańskich jest dziś siedzibą Muzeum Miasta Łodzi. Z początkiem XX wieku w mieście zaczęły powstawać nowe pałace i kamienice w stylu secesyjnym, z ornamentami roślinnymi i witrażami. Rezerwując noclegi w Łodzi warto zwrócić uwagę, czy nie znajdują się one w takim zabytkowym obiekcie. Pokoje do wynajęcia w Łodzi często znajdują się przy głównych arteriach miasta, między innymi w okolicach ulicy Piotrkowskiej.

 

TOP