UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

111 Apartment 01111

Apartment  01111


ul. 6 sierpnia 37


25 m2 / max 2

280,00
Sales price without tax: 280,00

Apartment 01111

 

Żeby sprawdzić cenę, wprowadź termin

 

Zrób rezerwację online i dostaniesz zniżkę 7%

Nie pobieramy opłaty za obsługę

 

 
Adres ul.  6 sierpnia 37
Ilość miejsc 2
Pokoje 1
Ilość łóżek sofa 2 osobowa
Piętro 2

Udogodnienia

 

       
Wi-Fi Wi-Fi Lodówka Lodówka
       
Rozmieszczenie dzieci jest bezpłatne Rozmieszczenie dzieci jest bezpłatne Dla rodzin z dziećmi Dla rodzin z dziećmi
Domofon Domofon Prysznic  Prysznic
Akcesoria prysznicowe Akcesoria prysznicowe Palenie zakazane Palenie zakazane
Kuchnia Kuchnia Mikrofalówka Mikrofalówka
Imprezy ZAKAZANE Imprezy ZAKAZANE Wieszaki Wieszaki
Kuchenka Kuchenka Zwierzęta zakazane Zwierzęta zakazane
Pralkа Pralkа Telewizor Telewizor
Żelazko Żelazko Suszarka do włosów Suszarka do włosów

 

 

Na żądanie

 

Bez dodatkowych opłat :

 

Za dodatkową opłatę :

 

Łóżeczko dziecięce Łóżeczko dziecięce  Wanienka Sprzątanie 
Krzesełko Krzesełko Imprezy ZAKAZANE Wycieczka
Wanienka Wanienka  Akceptujemy karty płatnicze Transfer 

 

 

 

 

Apartamenty Łódź znajdujące się w naszych zasobami pozwolą  Państwu na samodzielne zwiedzanie miasta, dadzą niezbędną prywatność oraz umożliwią spędzenie czasu w bardzo dobrych warunkach. Z pewnością dla przybywających do Łodzi bardzo ważne jest, aby móc poczuć się w wynajętych miejscach noclegowych jak najbardziej swobodnie, niemalże jak w domu. Hotel czy hostel Łódź zwykle nie są w stanie tego zapewnić, w przeciwieństwie do naszej oferty na noclegi. Łódź jest pięknym miastem, które warto jest samodzielnie odkrywać.

 

Oferujemy mieszkanie do wynajęcia Łódź - tanio! Jego cena nie jest jedynym atutem oferty, bowiem lokalizacja apartamentu sprawia, że można bez trudu z niego dojść lub dojechać za pośrednictwem powszechnie dostępnych środków transportu, do kluczowych atrakcji, centrów handlowych i biznesowych.

 

Apartament został wyposażony w wygodne łóżka. Mają Państwo zapewnioną kuchnię z garnkami oraz sprzętami AGD. Do dyspozycji są sprzęty RTV. Oczywiście jest również łazienka, w której są sprzęty sanitarne, środki czystości, podstawowe kosmetyki oraz ręczniki. Sprawia to, że apartament jest w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby mieszkaniowe naszych gości. Mogą samodzielnie przygotowywać w nim dla siebie i swojej rodziny czy przyjaciół posiłki. Nie trzeba więc wydawać dodatkowych środków finansowych na codzienne wizyty w restauracjach i barach, jak w przypadku rezerwacji pokoi, jakie mają w swoich zasobach hotele łódzkie

 

 

Imprezy ZAKAZANE

 

Imprezy ZAKAZANE

Łódź jest kolebką polskiego włókiennictwa i przemysłu odzieżowego. To miasto, które prężnie rozwijało się przed laty, a obecnie przeżywa swoją drugą młodość. Właśnie tu, w stolicy województwa łódzkiego, organizowane są targi mody i największe pokazy nie tylko polskich, ale i zagranicznych projektantów. Łódź ma do zaoferowania wiele turystom, których z roku na rok przyjeżdża do tego miasta coraz więcej. Nie brakuje tu centrów konferencyjnych i biznesowych, dlatego apartamenty Łódź oferuje nie tylko dla studentów, czy turystów, ale i dla przedstawicieli szeroko rozumianego świata biznesu - wysoki poziom, którym odznaczają się takie apartamenty, sprawia, że noclegi w Łodzi stają się naprawdę komfortowe. Takie noclegi Łódź posiada w dobrej klasy hotelach, ale i prywatne apartamenty w Łodzi mogą być, dla przedsiębiorców będących w tym mieście tylko na kilka dni, doskonałą alternatywą. Tanie noclegi w Łodzi to dobry pomysł dla studentów zaocznych czy też dla turystów podróżujących w klasie ekonomicznej.

Łódź to aktualnie również ważny ośrodek akademicki i kulturalny, którego tradycje sięgają nawet średniowiecza. Za ciekawostkę można uznać fakt, że pierwsza wzmianka o Łodzi pochodzi z 1332 roku. Była to wówczas wieś biskupów wrocławskich. Z kolei w 1423 roku król Władysław Jagiełło nadała Łodzi przywilej lokacyjny, dzięki czemu niewielka, rolnicza osada stała się miastem.

Ważnym punktem w historii Łodzi było wcielenie miasta do prowincji Prus Południowych w 1793 roku. Na początku XIX wieku Prusacy zaczęli rozwijać swoje osadnictwo w Łodzi i okolicach, dzięki czemu zaczęła się ona prężnie rozrastać.

Kiedy Łódź podniesiono do rangi osady fabrycznej, zaczęły powstawać ważne budynki użyteczności publicznej, wraz z Placem Wolności, ratuszem nowomiejskim czy kościołem ewangelickim św. Trójcy. Turyści przyjeżdżający do tego miasta na kilka dni nie powinni pominąć w planie zwiedzania okazałej budowli - pałacu łódzkiego przemysłowca, Izraela Kalmanowicza Poznańskiego. Pałac Poznańskich jest dziś siedzibą Muzeum Miasta Łodzi. Z początkiem XX wieku w mieście zaczęły powstawać nowe pałace i kamienice w stylu secesyjnym, z ornamentami roślinnymi i witrażami. Rezerwując noclegi w Łodzi warto zwrócić uwagę, czy nie znajdują się one w takim zabytkowym obiekcie. Pokoje do wynajęcia w Łodzi często znajdują się przy głównych arteriach miasta, między innymi w okolicach ulicy Piotrkowskiej.

 

TOP