UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

Apartment 7112

Apartment  7112


ul. .


47 m2 / max 5


280,00
Sales price without tax: 280,00

Cena: 280 zl / 65 €

*W weekendy i święta cena może ulec zmianie.

 

 

 

Poznań jest przepięknym, nowoczesnym miastem, w którym istnieje wiele ważnych zabytków, pochodzących sprzed wieków. Warto zorganizować choć krótki wyjazd do stolicy Wielkopolski samodzielnie i sprawdzić, jak jest naprawdę w mieście, którego symbolem są koziołki. Na pewno wypad ułatwi nam wcześniejsza rezerwacja noclegów w Poznaniu. Noclegi centrum Poznań mogą być usytuowane w  hotelach, jak również w hostelach czy prywatnych mieszkaniach. My oferujemy dla wszystkich klientów, niezależnie od tego, jaki jest cel wizyty w stolicy Wielkopolski, w pełni wyposażony apartament, który posiada dobrą lokalizację zarówno dla osób nastawionych na samodzielne zwiedzanie miasta, jak i dla tych przyjeżdżających w te strony w zupełnie innym celu. Tanie hotele Poznań co prawda zapewnią podobny standard wypoczynku, ale nie taki poziom prywatności.

Poznań tanie noclegi ma w wielu różnych obiektach. Wymienia się tanie hostele w Poznaniu, hotel Poznan, a także  pokoje do wynajęcia Poznań. W przeciwieństwie do pokoju hotelowego, zapewniamy w naszym obiekcie maksimum prywatności i samodzielności. Można dzięki niemu uniezależnić się od spożywania kolejnych posiłków w ciągu dnia w barach i restauracjach na mieście, oszczędzając dzięki temu niebagatelną kwotę. Mieszkanie w Poznaniu, jakie możemy Wam zaoferować, jest komfortowe, posiada wygodne łóżka oraz część kuchenną, z podstawowym wyposażeniem. Ponadto jest tu łazienka oraz część wypoczynkowa, gdzie będzie można odpocząć po całodziennym zwiedzaniu miasta. Oferujemy wynajem pokoi Poznań, które spełnią Wasze oczekiwania. 

Miasto .
Dzielnica .
Adres .
Ilość miejsc 5 (2+1+2)
Sypialnia 1 Sypialnia + Studio
Ilość łóżek .
Piętro .

 

 

TOP