UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

Apartment 8112

Apartment  8112


ul. .


47 m2 / max 5


280,00
Sales price without tax: 280,00

Cena: 280 zl / 65 €

*W weekendy i święta cena może ulec zmianie.

 

 

Warszawa noclegi oferuje turystom w wielu różnych obiektach, między innymi są to noclegi Warszawa, które możemy zaproponować w naszych apartamentach. Dzięki nim będziecie Państwo mogli poznać atrakcje, jakie oferuje stolica: zabytki, ośrodki kultury i sztuki, muzea, centra handlowe i rozrywkowe. Także osoby ze świata biznesu znajdą tu wszystko, czego szukają. Mogą spotkać się z kontrahentami czy przyjechać do Warszawy po to, aby odbyć ważne kolacje z partnerami biznesowymi. Tani hotel Warszawa nie będzie już im potrzebny, jeśli skorzystają z naszej oferty.

Niezależnie od tego, czy przyjeżdżacie Państwo do stolicy w celach turystycznych, czy biznesowych, zawsze możecie wybrać Warszawa apartamenty z naszej oferty. Mają one wiele zalet, wśród których na pierwszym miejscu należy wymienić dobrą lokalizację, w niewielkiej odległości od centrum i węzłów komunikacyjnych. Bez trudu dotrzecie Państwo do wynajętego od naszej firmy apartamenty z  dworca PKP, PKS, z lotniska czy stacji metra. Oferujemy przy tym noclegitanio, w podobnej cenie jak tanie hotele Warszawa. Hotel centrum sprawi, że będziecie mogli bez przeszkód zwiedzać stolicę samodzielnie.

Możemy zapewnić Was, że mieszkanie, jakie chcemy Wam zaoferować do wynajęcia na jeden czy kilka lub kilkanaście dni, jest w pełni wyposażone, w komfortowe meble i sprzęty, które sprzyjają zachowaniu pełnej niezależności od restauracji, pomimo przebywania w zupełnie innym mieście, jakim będzie dla Was stolica. Noclegi w apartamencie są możliwe zarówno w sypialni, jak i w części wypoczynkowej. Apartament posiada część wypoczynkową, sypialnianą, kuchenną i łazienkę. 

Miasto .
Dzielnica .
Adres .
Ilość miejsc 5 (2+1+2)
Sypialnia 1 Sypialnia + Studio
Ilość łóżek .
Piętro .

 

 

TOP