UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

Apartment 8113

Apartment  8113


ul. .


47 m2 / max 5


280,00
Sales price without tax: 280,00

Cena: 280 zl / 65 €

*W weekendy i święta cena może ulec zmianie.

 

 

 

Warszawa stanowi atrakcję turystyczną nie tylko dla Polaków, ale również dla obcokrajowców. Oferujemy dlatego apartamenty Warszawa, w pobliżu centrum stolicy, które umożliwią realizację planów związanych z poznaniem miasta samodzielnie. Mają one podobne usytuowanie jak hotel Warszawa centrum, ale pozostają to tanie noclegi. Warszawa ma wiele zróżnicowanych atrakcji. Wybierając się na wycieczkę to tak dużego miasta jak Warszawa, hotel nie jest jedyną opcją zapewnienia sobie wygodnych noclegów. Hostel Warszawa być może nie przyniesie komfortu wypoczynku, ale już nasze apartamenty Warszawa wynajem zapewnią naprawdę atrakcyjne warunki.

 

Nasze apartamenty Warszawa centrum, które chcielibyśmy Wam zaoferować, mają wszystko co będzie Wam niezbędne. Opisane mieszkanie stanowi doskonały przykład – gwarantuje ono naprawdę komfortowe warunki do spania i wypoczynku. Otrzymujecie Państwo komplet pościeli. Analogicznie zapewniamy Państwu ręczniki i środki czystości, w  które zaopatrujemy łazienkę, jaka przynależy do apartamentu.

 

W naszym mieszkaniu w Warszawie będziecie mogli zachować pełną prywatność, co często nie jest możliwe w hotelach, pensjonatach czy motelach. Atutem apartamentu jest też jego wyposażenie w solidne, wysokiej jakości sprzęty i meble, które mają sprzyjać wygodnemu wypoczynkowi wszystkich naszych gości.

 

Miasto .
Dzielnica .
Adres .
Ilość miejsc 5 (2+1+2)
Sypialnia 1 Sypialnia + Studio
Ilość łóżek .
Piętro .

 

 

TOP