Apartment 7113

Apartment  7113


ul. .


47 m2 / max 5


280,00
Sales price without tax: 280,00

Cena: 280 zl / 65 €

*W weekendy i święta cena może ulec zmianie.

 

 

 

Jeśli chcielibyście wynająć Państwo apartament w Poznaniu, w którym moglibyście poczuć się jak w zaciszu własnego domu, to świetnie trafiliście. Poznań noclegi ma rozlokowane w różnych obiektach. Wymienia się hostelczy Poznań hotel, ale szukając tanich noclegów powinniście Państwo bliżej przyjrzeć się naszej ofercie. Zaletą oferowanych przez naszą firmę mieszkań w Poznaniu jest to, że są one całkowicie niezależne i pozwalają na zachowanie pełni prywatności dla wszystkich gości. Nie ważne przy tym, czy zamierzacie spędzić w Poznaniu tylko kilka dni i potrzebujecie noclegu, czy też wybieracie się tutaj na kilka tygodni.

 

Oferujemy wygodny, w pełni wyposażony apartament, w którym przygotujecie posiłki i nie będziecie musieli stołować się na mieście, wydając na ten cel horrendalnie wysokie kwoty. Apartament w Poznaniu posiada część sypialnianą z wygodnym łóżkiem, jak i część kuchenną z czajnikiem elektrycznym, lodówką czy kuchenką. W mieszkaniu znajduje się też w pełni wyposażona łazienka, wraz z podstawowymi środkami higienicznymi i czystości oraz z ręcznikami. Nie musicie zabierać też ze sobą pościeli, ponieważ znajduje się ona na stanie w apartamencie, który pragniemy Wam zaoferować. Tanie noclegi Poznan jak widać na przykładzie naszego apartamentu, wcale nie muszą oznaczać spartańskich warunków pobytu. Śmiało pod względem standardu mogą konkurować z pokojami, jakie oferuje Poznan hotel.

 

 

Pokoje Poznan w naszym apartamencie mają wiele atutów. Ich plusem jest też i to, że posiada on doskonałą lokalizację, blisko dużych centrów handlowych, starego miasta i wszelkich innych atrakcji turystycznych, do których dotrzemy pieszo lub komunikacją miejską. 

Miasto .
Dzielnica .
Adres .
Ilość miejsc 5 (2+1+2)
Sypialnia 1 Sypialnia + Studio
Ilość łóżek .
Piętro .