Apartment 8111

Apartment  8111


ul. .


47 m2 / max 5


280,00
Sales price without tax: 280,00

Cena: 280 zl / 65 €

*W weekendy i święta cena może ulec zmianie.

 

 

 

Noclegi w Warszawie nie muszą być horrendalnie drogie. Dowodzi tego nasza oferta. Posiadamy w niej mieszkania samodzielne, które pozwolą na uzyskanie prywatności i pełnej niezależności w obcym mieście dla turystów, studentów czy biznesmenów. Każda kto wybiera się na wycieczkę do Stołecznego Miasta Warszawa, noclegi tanie może mieć zapewnione w naszym apartamencie.  Gwarantujemy, że nie pożałuje dokonanego wyboru. Hostel Warszawa tanio oferuje miejsca noclegowe, ale w tym wypadku standard będzie niższy niż ten, jaki gwarantujemy w ramach naszych mieszkań.

 

Jeśli szukacie Państwo hostel Warszawa centrum, który oferuje noclegi Warszawa tanio, ale jednocześnie macie pewne oczekiwania, chcecie bezpieczeństwa i poszanowania prywatności, to zapewne nasza oferta będzie dla Was optymalna. Nasz apartament to przede wszystkim znakomita lokalizacja - w zasadzie wszędzie będzie z niego blisko - zarówno na starówkę, czy też do innych, ważnych punktów stolicy, ponieważ znajduje się niedaleko ważnych węzłów komunikacyjnych.

 

We wnętrzach tego samodzielnego mieszkania zmieściliśmy wszystko, co niezbędne podczas nawet wielodniowego pobytu. Stanowi ono połączenie tego, co może zaoferować Warszawa hostel oraz hotel. Jest część kuchenna ze sprzętem AGD, garnkami, patelniami czy zastawą kuchenną i sztućcami, część wypoczynkowo-sypialniana z łóżkiem oraz łazienka. Wszystko komfortowo i elegancko wyposażone. Można tu spokojnie przygotować każdy posiłek, a nawet zaprosić gości. 

 

Miasto .
Dzielnica .
Adres .
Ilość miejsc 5 (2+1+2)
Sypialnia 1 Sypialnia + Studio
Ilość łóżek .
Piętro .