UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

WKRÓTCE NASTĄPI OTWARCIE

 

W obecnej chwili proponujemy oglądnąć ciekawe filmiki o miastach oraz zachęcamy właścicieli mieszkań do współpracy

 

 

 

 

 

 

MIASTA, W KTÓRYCH PLANUJEMY ROZSZERZAĆ SIĘ

 

 

APARTAMENTY W WARSZAWIE
Więcej +

APARTAMENTY W WARSZAWIE

APARTAMENTY W ŁODZI
Więcej +

APARTAMENTY W ŁODZI

APARTAMENTY W POZNANIU
Więcej +

APARTAMENTY W POZNANIU

Apartment 5111

Apartment  5111


ul. .


47 m2 / max 5


280,00
Sales price without tax: 280,00

Cena: 280 zl / 65 €

*W weekendy i święta cena może ulec zmianie.

 

 

 

Jeśli poszukują Państwo noclegów w Radomiu w dogodnej lokalizacji, możliwie blisko centrum miasta i głównych jego atrakcji turystycznych lub w niewielkiej odległości od obiektów konferencyjnych i biznesowych, możemy zaoferować nasz apartament. To samodzielne mieszkanie, z którego roztacza się ładny widok na miasto. Trzeba podkreślić, że apartament w Radomiu znajduje się w niewielkiej odległości od węzłów komunikacyjnych, dlatego nawet z wykorzystaniem transportu zbiorowego będzie można szybko dotrzeć do najbardziej odległych punktów miasta.

 

W apartamencie znajduje się część sypialniana, z wygodnymi łóżkami, lampkami nocnymi i oczywiście świeżą pościelą. Można tu wygodnie wypocząć po całodziennym zwiedzaniu lub spotkaniach z kontrahentami biznesowymi. Co prawda oferują to również tutejsze hotele. Radom i okolice można zobaczyć zarówno wynajmując nasz apartament jak i hotel Radom, ale ceny za pobyt będą tu zupełnie odmienne, na korzyść naszej oferty.  Z kolei Radom hostel nie zaoferuje Państwu takiego standardu usług.

 

W części kuchennej apartamenty znalazły się wszystkie niezbędne sprzęty AGD oraz naczynia i inne elementy wyposażenia kuchennego, pozwalające na przygotowywanie posiłków. Dzięki temu można poczuć się jak w domu i uniezależnić się od oferty gastronomicznej lokali w Radomiu. Wiele osób prowadzi szczególną dietę i chce samemu przygotowywać posiłki. Dzięki wynajęciu apartamentu w Radomiu, zamiast rezerwacji pokoju w hotelu, będzie to jak najbardziej możliwe. 

 

Miasto .
Dzielnica .
Adres .
Ilość miejsc 5 (2+1+2)
Sypialnia 1 Sypialnia + Studio
Ilość łóżek .
Piętro .

 

 

TOP