UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

WKRÓTCE NASTĄPI OTWARCIE

 

W obecnej chwili proponujemy oglądnąć ciekawe filmiki o miastach oraz zachęcamy właścicieli mieszkań do współpracy

 

 

 

 

 

 

MIASTA, W KTÓRYCH PLANUJEMY ROZSZERZAĆ SIĘ

 

 

APARTAMENTY W WARSZAWIE
Więcej +

APARTAMENTY W WARSZAWIE

APARTAMENTY W ŁODZI
Więcej +

APARTAMENTY W ŁODZI

APARTAMENTY W POZNANIU
Więcej +

APARTAMENTY W POZNANIU

Apartment 5112

Apartment  5112


ul. .


47 m2 / max 5


280,00
Sales price without tax: 280,00

Cena: 280 zl / 65 €

*W weekendy i święta cena może ulec zmianie.

 

 

 

Apartament w  Radomiu, który możemy Państwu zaproponować, posiada dogodne położenie. Można łatwo do niego dotrzeć własnym samochodem, ale tak samo trafimy tam jadąc PKS-em czy pociągiem. Lokalizacja kawalerki do wynajęcia Radom to jej kluczowy plus, zwłaszcza z perspektywy potencjalnych najemców krótkoterminowych. Dzięki temu pojawiają się szerokie perspektywy zwiedzania miasta Radom. Hotel oczywiście będzie miał w ofercie to samo, ale jednak jego cena będzie zdecydowanie wyższa.   

 

Sam apartament w Radomiu posiada komfortowe i kompleksowe wyposażenie. Ma część wypoczynkową, sypialnianą i kuchenną oraz samodzielną łazienkę. Całość wygląda naprawdę atrakcyjnie i z pewnością zostanie pozytywnie odebrana przez klientów. Po poznaniu miasta i korzystaniu z wszystkich atrakcji turystycznych Radomia, w naszym apartamencie będziecie mogli się zrelaksować i wyspać, na wygodnych łóżkach. Zaznaczamy, że przygotowujemy dla wszystkich naszych gości nową pościel i ręczniki.

Każda osoba korzystająca z apartamentu w Radomiu ma zapewnioną prywatność i samodzielność. Można w nim przygotowywać posiłki dzięki sprzętom AGD, naczyniom czy garnkom. Pozwala to uniezależnić się od oferty gastronomicznej miasta. Zapraszamy do oglądania tego, jakie jeszcze pokoje Radom możemy Wam zaoferować. 

Miasto .
Dzielnica .
Adres .
Ilość miejsc 5 (2+1+2)
Sypialnia 1 Sypialnia + Studio
Ilość łóżek .
Piętro .

 

 

TOP