UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

Rozumiem

WKRÓTCE NASTĄPI OTWARCIE

 

W obecnej chwili proponujemy oglądnąć ciekawe filmiki o miastach oraz zachęcamy właścicieli mieszkań do współpracy

 

    

 

 

 

 

 

MIASTA, W KTÓRYCH PLANUJEMY ROZSZERZAĆ SIĘ

 

 

APARTAMENTY W ŁODZI
Więcej +

APARTAMENTY W ŁODZI

APARTAMENTY W POZNANIU
Więcej +

APARTAMENTY W POZNANIU

APARTAMENTY W RADOMIU
Więcej +

APARTAMENTY W RADOMIU

 

 

 

Apartamenty Warszawa

Stolica Polski i duma naszego kraju - Warszawa jest miastem szczególnym, które ciągle rozwija się i tworzy wraz przylegającymi miejscowościami coraz większą aglomerację miejską. Każdy Polak choć raz powinien odwiedzić Warszawę i sprawdzić, jak wyglądają jej największe zabytki. To tu toczy się życie polityczne i gospodarcze oraz dyplomatyczne naszego kraju. Przyjmowani są ważni goście - głowy innych krajów, królowe i królowie, jak i wiele innych delegatów. Warszawa jest wielobarwna i tolerancyjna. Mieszka tu tak wiele ludzi, że trudno o jednorodność wyznaniową, kulturalną i zwyczajową. A jednak miasto funkcjonuje bez zarzutu. Służby mundurowe dbają o to, aby nasza stolica była miastem bezpiecznym.

Warszawa słynie z licznych zabytków architektonicznych, m.in. Zamku Królewskiego w centrum Starego Miasta, z samej Starówki, przy której można zobaczyć stare kamieniczki, odbudowane po ogromnych zniszczeniach, jakim Warszawa uległa w czasie II wojny światowej. Większość cennych obiektów architektonicznych została wówczas zrównana z ziemią, w wyniku czego trzeba było je odbudowywać kamień po kamieniu i cegła po cegle. W stolicy warto zobaczyć Krakowskie Przedmieście, wybrać się do Łazienek Królewskich, zobaczyć Belweder czy do Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie odczuwalny jest powiew naszej wspólnej historii. Liczne parki, ogród zoologiczny i botaniczny czekają na spacerowiczów. Jednym z symboli miasta jest Pałac Kultury i Nauki. Dla miłośników sportu punktem obowiązkowym zwiedzania Warszawy będzie stadion narodowy. To właśnie tutaj też odbywa się wiele wydarzeń rozrywkowych, w tym koncertów światowych sław muzyki.

Warszawa noclegi oferuje w różnych obiektach, począwszy od tanich noclegów w Warszawie, jakie zlokalizowane są w motelach i hostelach, po luksusowe apartamenty w Warszawie w 5-gwiazdkowych hotelach. Można też zdecydować się na pokoje do wynajęcia w Warszawie i spędzić kilka czy kilkanaście dni w stolicy tak, jakbyśmy w niej mieszkali. Apartamenty Warszawa oferuje w różnych miejscach, także w niewielkiej odległości od dworców, lotniska czy centrum miasta, dlatego łatwo tam dotrzeć. Staną się one również doskonałą „bazą wypadową” do zwiedzania całego miasta. 


Sortuj według

Warszawa

Apartment 8111

Apartment  8111

ul. .

47 m2 / max 5

280,00

Apartment 8112

Apartment  8112

ul. .

47 m2 / max 5

280,00

Apartment 8113

Apartment  8113

ul. .

47 m2 / max 5

280,00

Apartment 8114

Apartment  8114

ul. .

47 m2 / max 5

280,00
TOP